Muncitori tencuiala mecanizata Belgia

MUNCITORI IN GLET MECANIZAT(plecare urgenta)

Power Force Recruitment SRL

Recrutam pentru Belgia urmatoarele pozitii:

muncitori cu experienta in glet mecanizat

Se solicita o experienta minima de 2 ani pentru domeniul respectiv;

Reprezinta avantaj cunoasterea limbii franceze nivel mediu ( persoane care au lucrat in aceste tari) insa nu este un criteriu de departajare.

Limba engleza la un nivel mediu si permisu de conducere reprezinta insa un criteriu important.

Descrierea jobului

Candidatul ideal trebuie sa fie serios, responsabil si sa detina abilitatea de a lucra in echipa!

Cautam persoane:

Dornice sa aiba un loc de munca stabil in strainatate;

Comunicative si respectuoase, dispuse sa faca o echipa unita impreuna cu ceilalti colegi;

Cu seriozitate la locul de munca, responsabilitatea sarcinilor trasate, cunostinte in domeniul amenajarilor interioare + cunoasterea structurilor de rigips.

Se ofera contract de munca cu forme legale + transport si cazare asigurata in zonele pentru care s-a aplicat; PLATA LA MP;

​ Mediu de lucru plăcut, în condiții europene;

Siguranța unui loc de muncă și a unei cazări în condiții bune și foarte bune.

Pentru aplicare va rugam sa ne trasmiteti CV-ul dumneavoastra la adresa de e-mail:

powerforce.office(at)gmail.com

Va multumim!

Telefon: 0775 508 915