Ambalatori salata fructe/legume – GAP Personnel

Locatia: Chichester, Anglia.

Responsabilitati principale:

Ambalare, etichetare

Nu e necesara experienta, acordandu-se specializare

Exista doua ture disponibile, de cate 12h (de zi/noapte)

Ti se va cere sa lucrezi cel putin 4 zile/7.

Numar de ore garantate pe saptamana: 40

Posibilitate overtime (ore suplimentare)

Plata £8.21 pe ora

Plata orelor suplimentare – £9.79 (Dupa 40 ore lucrate saptamanal)

Ocazional bonusuri in perioada inalta de productie (£50 dupa 5 zile lucrate

sau £100 dupa 6 zile lucrate).

Transport local gratuit furnizat de catre depozit.

Telefon: 0770730119