Angajam ambalatori salata fructe/legume

Descrierea jobului – Anglia

GAP Personnel angajeaza ambalatori salata fructe/legume

Responsabilitati principale:
Ambalare, etichetare Nu e necesara experienta, acordandu-se

specializare.

Exista doua ture disponibile, de cate 12h (de zi/noapte)

Ti se va cere sa lucrezi cel putin 4 zile/7.

Numar de ore garantate pe saptamana: 40

Plata £8.21 pe ora.

Plata orelor suplimentare

-£9.79 (Dupa 40 ore lucrate saptamanal)

Cerinte
Pentru candidatii din UK (locali) -acestia se inregistreaza la Gap

Onsite acolo

Pregatire pachet preangajare dinn Romania pentru cei ce pleaca

din Romania:(actele se semneaza in Romania – se vor trimite pe

mail/curier inainte de plecare, impreuna cu o confirmare de transport)

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.