Angajam Receptioneri Comenzi in casca

Descrierea jobului – Anglia

GAP Personnel angajeaza Receptioneri Comenzi in casca,

cunoscatori ai Limbii Engleze la nivelconversational /

intermediar obligatoriu pentru un centru de distributie a unui

lant mare de magazine, lider pe piata internationala.
Locatia: Bristol, Anglia

DATA INCEPERE PRIMA RUNDA DE CANDIDATI: 17 IUNIE

DATA INCEPERE A DOUA RUNDA DE CANDIDATI: 1 IULIE

Vom inscrie si dupa aceste date pentru lunile August,

Septembrie, Octombrie si Noiembrie!

Exista doua ture disponibile: 6 am-13.30 pm si 14.00 pm – 21.30

pm

Ti se va cere sa lucrezi 5 zile din 7 Posibilitate overtime (ore

suplimentare) Plata £9 pe ora.

Cerinte
Responsabilitati principale:

Te vei alatura unei echipe dinamice si captivante si vei ajuta la

toate procesele de receptie comenzi.Nu e necesara experienta, acordandu-se specializare, dar experienta anterioara este un avantaj.