Angajam soferi Cat. B pentru Curierat la Amazon in UK 2500£-3000£ NET

Daca esti pasionat de condus, vrei sa lucrezi cu placere si sa ai o carierea de succes in Marea Britanie, te asteptam in echipa noastra.

Cea mai mare firma de curierat, Fast Despatch in colaborare cu Amazon UK, deschide noi Job-uri pentru soferi Cat. B cu sau fara experienta pentru livrare de colete.

CERINTE:

-Minim 21 de ani
-Permis de conducere de cel putin 2 ani.
-Cazier judiciar international curat.
-Limba engleza la un nivel conversational.

ASIGURAM:

-Angajare prin firma de recrutare !

-Acte legale; firma se va ocupa pentru actele dvs. de angajare(

asigurare medicala, NINO, permis de conducere englezesc, cont

in banca + card bancar pentru salariu) Gratuit.

-Cazare in case, singur in camera.

-Transport Romania-Marea Britanie din orasul dvs.
-Training gratuit.

-Masina de serviciu tip VAN de 3.5 t an fabricatie 2017 (VW

Transporter, Ford, Mercedes,Opel) pentru transportul coletelor

masina oferita de firma are o chirie de 175 £ + TVA=210

£/saptamana include asigurare de curier, asigurarea bunurilor

din masina, și accidente in timpul programului

-Card pentru motorina.

SALARIZARE:

– 116 £/zi in afara Londrei = 696£/saptamana (6 zile).

– 125 lire/zi in Londra = 750£/saptamana(6 zile).

-Bonusuri de performanta cuprinse intre 5£-25£/zi.

-Salariul lunar dupa toate cheltuielile facute este cuprins intre

2.500£-3.000£ NET (In mana)

PROGRAM:

Programul va incepe intre orele 7:30-10:30 dimineata.

O sa lucrati 9 ore/zi cu 2 pauze flexibile.

O sa lucrati 6 zile/saptamana si intotdeauna a 7-a zi este libera.

DESCRIEREA JOBULUI:

-Timp de 9 ore/zi conduceti o camioneta de 3,5 tone. Camioneta

va este incarcata la depozitele din Londra

-Nu este nevoie sa stiti strazile din Londra, GPS-ul va va indruma

unde trebuie sa ajungeti pentru a lasa fiecare colet cat mai

repede.

-Veti face parte dintr-o echipa cu coordonatori/colegi romani,

ceea ce insemna ca nu este nevoie sa cunoasteti limba engleza

foarte bine.

Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la numarul de telefon

din anunt. Firma de recrutare Fast Despatch va sta la dispozitie cu orice informatie.

Telefon: 0739 216 699