Angajam Receptioneri comenzi casca

Angajam Receptioneri comenzi casca pentru un Centru de Distributie de renume din Marea Britanie – incepere imediata.

Acest job se va desfasura in diferite depozite din locatii diferite

(Bristol, Wednesbury, Exeter, Runcorn), nu va fi necesara

experienta anterioara, dar va reprezenta un avantaj. Instruirea

va va fi pusa la dispozitie de catre persoanele autorizate de la

locul de munca. Aveti oportunitatea de a va dezvolta pe plan profesional, cresteri salariale.

Descrierea jobului

Responsabilitatile vor include:

· Preluarea comenzilor

· Impachetarea comenzilor

· Livrarea bunurilor si consumabilelor

· Verificarea defectelor sau a elementelor lipsa
· Stocarea bunurilor

· Incarcarea bunurilor pentru a fi livrate

· Intretinerea curateniei la locul de munca.

Cerinte:

· Este necesara Limba Engleza la nivel conversational

· Experienta operator depozit (de preferat)

· Harnic, fiabil si flexibil.

Ce va oferim:
· Salariu competitiv (9 LIRE/ORA)
· Plata saptamanala , (intre £360 si £450 pe saptamana),
· Incepere imediata
· Contract de munca legal in UK
· Asistenta din partea consultantilor nostri dedicati
· Facilităţi moderne
Gap Personnel Group SRL
Numere de telefon
Telefon fix: +40 364 730 216
Mobil: +40 771 151 155, +40 771 151 168, +40 770 730 119
Cluj-Napoca 400000, Calea Turzii 185
www.gap-personnel.ro