Ingrijitori pentru persoane in varsta in Anglia

Candidatul ideal:

– nivel conversational al limbii Engleze

– permis de conducere

– persoana empatica, pozitiva

Descrierea jobului: ANGAJAM INGRIJITORI PENTRU PERSOANE

IN VARSTA!

Firma este o organizatie care ofera suport personal in cadrul

comunitatii in Bedford, Northampton si zonele adiacente.

Cautam candidati responsabili, entuziasti, atenti, pentru a se

alatura echipei noastre ce sprijina clientii sa traiasca

independent, la ei acasa. Angajam in Milton Keynes,

Northampton, Bedford.

Datorita maturitatii companiei, contribuim substantial la

dezvoltarea Dumneavoastra profesionala pentru a asigura o etica de colaborare solida si dorim sa ne asiguram ca permanent

aveti asistenta si resursele necesare pentru a va atinge

potentialul.

Rolul de Home Carer poate implica:

• Ingrijire personala

• Administrare medicamente

• Pregatirea hranei

• Companie

• Sarcini domestice: cumparaturi, menaj
• Promovarea independentei

Privilegiile de a lucra pentru Firma din Anglia:

• Program flexibil

• Salariu de 8 £/h, Luni-Vineri, 9.50£/h Sambata si Duminica (daca

se doreste)

• Uniforma gratuita

• Concediu platit

• Training permanent

• Suport 24/7

• Plata combustibil

Firma din Anglia este o companie ce promoveaza egalitatea

sanselor. Suntem dedicati acestui principiu, si politica noastra specifica faptul ca nimeni nu ar trebui sa primeasca mai multe

sau mai putine sanse pe motivul rasei, nationalitatii, culorii

pielii, originii etnice sau nationale, varstei, sexului, starii civile,

orientarii sexuale, religiei, sau dizabilitatii.

Descrierea companiei

Do you have what it takes to become a carer? Contact Our

Company today for the next step in your career.

Rewarding Careers

Start a new career in one of the most rewarding jobs there is. At

Our Company we provide our home carers with a flexible and

satisfying opportunity to assist others to retain their

independence in the security of their own home.
We are always looking for caring, compassionate individuals

who seek a satisfying and flexible role that helps people live

their lives in comfort and dignity. We believe that empathy is

more important than experience, and so we will give you all the

training you need.

Permis de conducere: Categoria B

Telkefon: 0732 154038