Măcelar/Carmangiu

Firma HRBC France, caută candidați pentru postul de măcelar în Franța.

Responsabilități:

– Pregătirea ingredientelor;

– Cântărirea condimentelor și a cărnii;

– Utilizarea aparatelor de tăiere, tocare și amestecare;

– Pregătirea pastei pentru realizarea cârnaților;

Oferim:
– Contract francez de angajare pe perioada determinată, cu posibilitatea de

extindere;

– Tarif orar + bonus de 10%;

– Echivalent de vacanță 10%;

– Ore suplimentare plătite +25%;

– Cazare gratuită;

– Suport non-stop din partea firmei pe timpul contractului;

– Oportunitatea de a lucra cu noi și pe alte proiecte;

Cerințe:

– Experiență pe un astfel de post;

– Abilitatea de a folosii aparate manuale sau electrice;

– Cunoștințe de limba Franceză/Engleză;

– Condiție fizică bună (muncă fizică);

– Dorința de a urma regulile de siguranță;

– Permisul de conducere reprezintă un avantaj;

Contact:

– E-mail: anca.bontea@hrbcgroup.eu (CV)

– Telefon: +40755032095

Respectăm Clauza GDPR

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.