Manipulant marfa/ Stivuitorist Anglia

Depozit de constructii din Anglia angajeaza manipulanti

marfa/stivuitoristi cu plecare imediata.

Responsabilitati:

– Manipuleaza marfa cu ajutorul stivuitorului;

– Intretine curatenia in depozit;

– Rearanjeaza marfa pe paleti;

– Infoliaza / eticheteaza paleti;

– Pregateste paletii in vederea livrarii catre client si se asigura de

manipularea corecta a marfurilor pe durata descarcarii,

depozitarii si incarcarii acestora;

– Asigura curatenia spatiului de lucru si gestionarea deseurilor reciclabile;

– Intretine echipamentele din dotare, cu respectarea

instructiunilor de folosire a acestora;

– Respecta normele de Securitate a muncii;

Cerinte:

– Disponibilitate pentru lucru in 2 ture

– Rezistenta la efort fizic

– Persona serioasa, constiincioasa, de incredere

Beneficii:
– bonusuri in functie de performanta;

– asigurare medicala;

Pentru detalii sunati de L-S intre orele 9-20 la nr. de

tel. 751708901 .

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.