Zugravi Olanda

Condiții și beneficii:

– Salariu 10 Euro net/oră;

– Program de lucru full time;

– Cazare și transport intern gratuite;

– Contract pe termen lung;

– Asigurare medicală;

– Echipament de lucru asigurat;
– Nu se percep taxe de angajare.

Cerințe minime:

– Studii medii/ profesionale absolvite;

– Experiență în domeniu;

– Cunoștințe obligatorii de limba engleză;

– Permis de conducere cat. B (avantaj);

Responsabilități:

– Executare lucrări de renovare constând în zugrăveli interioare şi

exterioare (pereți, uși, ferestre);

– Curățare, pregătire și finisare pereți și tavane (gletuire, văruire);

– Pregătire sau amestecare vopsele;
– Zugrăvire cu diferite tipuri de culori (culori de apă/ în relief), cu trafaletul

și pensula;

– Munca se desfășoară în interiorul și exteriorul clădirilor și caselor.

Telefon: 0734458410