Cautam femei de serviciu Belgia 1500€ / 1800€

CAUTAM FEMEI DE SERVICIU
VIP Home Services: Totul pentru un zambet

Detalii de contact

Nume: VIP Home Services

Adresa: Steenweg op Blaasveld 69a B-2801 Mechelen

Tel: 0032/3.866.45.69

Despre compania noastra
VIP Home Services este una dintre companiile dezvoltate rapid

in Belgia, furnizand servicii de curatenie si ajutor gospodaresc in

regiunea Anvers – Bruxelles. Avem o cultura corporative

pozitiva, unde cu siguranta te vei simti bine. Te asteptam in

familia noastra!

Descrierea job-ului

Cautam colege pentru o experienta pozitiva, care ar putea sa

curEte si sa calce in casele clientilor nostri.

Cautam la colegele noastre urmatoarele caracteristici:

• Entuziasm si atitudine pozitiva

• Atitudine buna fata de munca

• Simtul responsabilitatii
• Punctualitate

• Flexibilitate

• Dorinta de a deveni membra al unei familii pozitive

• Cunoasterea limbii flamande, engleze sau franceze este

obligatorie

Ce oferim
• Salariu pentru un contract de munca full-time de aproximativ

1500 euro/luna

• Posibilitatea optarii pentru contract de munca part-time

• Contract de munca pe perioada nedeterminata

• Locul de munca aproape de domiciliu

• Tichete de masa de aproximativ 80 euro/luna, extra pentru

contractul de munca full-time

• Rambursarea cheltuielilor de transport (100% rambursarea

cheltuielilor pentru abonamentul de autobuz)

• Daca doresti, este posibil sa inchiriezi o camera spatioasa intr-o

casa frumoasa, alaturi de alte colege

• Concediu platit
• Securitatea muncii intr-o companie cu dezvoltare rapida

• Apreciere si respect intr-o atmosfera familiara

• O echipa profesionista pregatita sa te indrume si sa te asiste

• Cele care avanseaza la gradul de „expert” pot primi o masina de

serviciu

PS: Facem recrutari continuu, asa ca nu conteaza daca ai nevoie

urgenta de un loc de munca sau doresti sa incepi sa lucrezi peste

cateva luni. Trimite-ne CV-ul tau sau contacteaza-ne telefonic!

Avand la baza experienta ta, aptitudinile si nevoile tale, putem

discuta despre locul de munca vacant si sa facem acorduri pe mai departe. Asteptam cu nerabdare sa te intalnim! Pe curand!

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.