Ingrijire persoane cu afectiuni minore

Candidatul ideal

– Vârsta cuprinsă între 18 – 65 ani

– Cunoştinte de limbă engleză nu sunt necesare

– Persoane dispuse pentru relocare în Olanda şi îngrijire

bătrâni/bolnavi

– Seriozitate

Descrierea jobului

Principalele responsabilităţi constau în îngrijirea pacientului,

menaj în casă și/sau în curte, gătit, precum și alte activități de

recreere și socializare, în funcție de fișa postului.

Beneficii:

– Salariu 1500 euro net/lună
– Cazare asigurată

– Transport România – Olanda şi retur asigurat
– Contract: 12 luni

– Se asigură integrare şi suport prin vorbitori de limba română

Telefon: 0732 586 983

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.