Muncitori cules de capsuni in Olanda

Mupol Personeeldiesten /Zaltbommel Nederland angajeaza personal pentru culesul capsunilor !!!

Munca la Capsuni in Olanda

Descrierea jobului
Culesul de capsunilor și cântărirea în containere
• Căpșuni în tuneluri /afara pe camp
• Se munceste aplecat sau pe genunchi

Durata/Perioada :
11-05-2020 până la 1 octombrie 2020[dupa aceasta data cine doreste sa ramana poate deoarece va putem oferi si alte joburi
Se cere disponibilitatea pe tot parcursul sezonului.

Locatia : Rijsbergen

Numarul de lucratori:
• 16 bărbați și femei (de preferință mai multe femei)
Pot fi si cupluri
Se prefera munca cu : Români
[Pot aplica pentru job toti cei din EU cu drept de munca in Europa ]

Salariul brut pe ora :
10,05 € pe oră până la a 48-a oră pe săptămână
Orele suplimentare sunt rezervate și plătite la sfârșitul sezonului la 100% ore.

Remunerația este pe 4 săptămâni, nu pe săptămână. Avansurile se plătesc la cerere după prima săptămână lucrată. Așadar, asigurați-vă că nu veniti la Nederland fără bani.

Experiență / afinitate: Muncitorii trebuie să aibă experiență cu căpșunile și, în special, să lucreze la sol. Acest lucru este foarte important.

Locuințe: Toți lucrătorii temporari trebuie să locuiască în spațiile de cazare ale sediului.Deducțiile sunt de doar 75 EUR pe săptămână

Cei interesati ma puteti contacta :
Tel. 0031629421624 [luni-vineri de 8.00-17.00]
E maria@mupol.com

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.