Incepere imediata ABATOR

Angajam dezosatori si fasonatori vita pentru un abator cu renume in UK. Incepere imediata.Nu e necesara limba engleza.
Aveti oportunitatea de a va dezvolta pe plan profesional.

Responsabilitatile vor include:

– dezosare/fasonare (departamente diferite)
– Stocarea bunurilor
– Intretinerea curateniei la locul de munca

Cerinte:

– Limba engleza nu este necesara
– Harnic, fiabil si flexibil.

Ce va oferim:

– Salariu competitiv (intre £1500 si £2800 pe luna)
– Bonus de inceput de 350 lire si apoi inca un bonus dupa 3 luni de 650 lire
– contract permanent
– Plata saptamanala
– Incepere imediata
– Contract de munca legal in UK
– Asistenta din partea consultantilor nostri dedicati
– Facilitati moderne, cantina, parcare
– Suport cazare si transport

Mai multe detalii la:
– WhatsApp : +447925007849
– Facebook : Marinela Mari https://www.facebook.com/profile.php?id=100005675775273
– Facebook Pagina : British Association of Social Workers https://www.facebook.com/British-Association-of-Social-Workers-104265964484702