Magazioner auto in Franta

Buna ziua!

Dorim sa va informam ca firma Chaplin Solutions isi va redeschide activitatea in curand. Prin urmare, va invitam sa vizionati anunturile noastre cu privire la locurile de munca in Franta.
Pentru mai multe informatii cu privire la oferte sau la orice aspect informational,ne puteti contacta la numerele de telefon afisate In anunturi.

Multumim si va uram o zi frumoasa in continuare!

Companie cu capital francez avand sediul in Bucuresti angajeaza MAGAZIONER AUTO in Franta
Beneficii:

• NU PERCEPEM COMISION;
• Cazare si transport, asigurate de angajator;
• Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire;
• Salariul 1800 de euro/ luna pentru 169 h/ luna si tichete de masa (echivalentul „cosului de masa” din Franta);

Cerinte:
• Obligatoriu limba franceza, nivel conversational;
• Avantaj permis de conducere categoria B;
• cunoasterea unui program informat dedicate producatorilor de camioane, masini sau autobuze reprezinta un avantaj;
• Abilitati de lucru autonom;
• Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.

Responsabilitati:
• Desfasurarea activitatilor de primire a pieselor de schimb pentru vehicule mari
• monitorizarea si organizarea stocurilor
• realizarea inventarului
• acordare consultanta alaturi de profesionisti in domeniu
• vinderea produselor (piesele de schimb) la tejghea
• comandarea pieselor de la diversi furnizori in functie de necesitati, indexarea acestora in scopul vanzarii sau a utilizarii in atelierul de reparatii
• inregistrarea fluxului de piese de schimb din deposit si gestionarea nivelurilor de stoc (sa revada stocurile din deposit la perioade determinate)

Este foarte important sa puteti lucra in echipa dar si sa fiti autonom, adica sa fiti capabil sa va descurcati si singur, sa aveti o buna conditie fizica, sa fiti serios si responsabil.

Contact de L-V intre orele 09:00 – 18:00

0753.066.444 (Elena)
0753.066.555 (Mihaela)