Muncitor productie cu limba germana

Se cauta mecanici de masini industriale pentru o fabrica din Germania.

Se ofera:
– Contract pe perioada nedeterminata
– Salariul de inceput este de 1700 – 1800 Euro Net si bonusuri de performanta
– Cazarea este asigurata, nu se plateste
– Transportul este decontat
– Nu se plateste comision
– Se lucreaza 40 de ore pe saptamana in 3 ture.

Responsabilitati:
– Întreținerea și repararea utilajelor pentru construcții și camioane industriale
– Depanare și reparații mecanice, a componentelor electronice, hidraulice și pneumatice
– Implementarea lucrărilor de oțel și strunjire
– Implementarea diferitelor lucrări de reparații

Cerințele:
– Cunostinte de mecanica industriala: mașini agricole / de construcții, hidraulice, pneumatice și electrice
– Cunoștințe minime de sudura
– Calificare de mecanic pentru masini industriale (mecatronica)
– Licența de stivuitorist

Obligatoriu cunostinte de limba germana si masina personala.

Oferim si rugam seriozitate.

Pentru mai multe detalii sunati la 0741 201470 de luni – vineri intre orele 09:00 – 17:00.