Parchetar – Germania

ATENȚIE: Cunoașterea limbii germane este obligatorie.

Beneficii :

– salariu atractiv (2.000-2.500 euro NET) – în funcție de calificare și experiență de muncă;
– un premiu în valoare de 300 euro după primele 3 luni lucrate!;
– primă de productivitate în valoare de 44 euro net/lună;
– bani de concediu și de Crăciun;
– contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu o companie germană;
– asigurări sociale;
– plăți suplimentare;
– haine de lucru;
Nu percepem taxe și comisioane. Toate serviciile noastre sunt gratuite.

Cerințe :

– cunoștințe de limba germană;
– calificare și/sau mai multi ani de experiență;
– permis auto și mașina personala – constituie un avantaj.

Responsabilități:

– montarea parchetului (cum ar fi: parchet clasic, prefabricat, industrial sau mozaic);
– tăierea și lipirea sau îmbinarea parchetului;
– prelucrarea suprafețelor prin șlefuire și etanșare (de ex. cu ceară, ulei, sau lac);
– pregătirea substratului (grunduire, șpăcluire, șlefuire, precum și acoperirea cu plăci aglomerate și plăci Fermacell);

ÎNTREBĂRI LEGATE DE OFERTĂ
Doamna Natalia Botnaru
Tel.: +49 351 8977529
Programul de lucru:
Lu-Vi 7:30-16:30