Angajam gestionar depozit / manipulant in Germania

Societate de transport international de marfa ,angajam gestionar depozit / manipulant marfa la sediul din Germania (Koln)
Seriozitate si onestitate
Atestatul de stivuitorist si experienta constituie avantaj

Descrierea jobului
Aranjează marfa în depozit;

Recepționeză mărfurile

Pregătește comenzi de marfă conform cerințelor (Incarcarea /descarcarea camioanelor);

Înfoliază / etichetează paleți;

Pregătește paleții în vederea livrării și se asigură de manipularea corectă pe durata descarcarii, depozitării și încărcării;

Utilizează echipamentele din dotare, cu respectarea instrucțiunilor de folosire a acestora;

Oferim : Cazare , salar 1200 eur,
Program L-V, 8.00-21.00, S 07.00-15.00

Relatii la telefon : +40 739 099 503