Angajam soferi pentru curierat in Germania

Descrierea jobului:
• Livrarea coletelor in conditii de siguranta pe un traseu prestabilit zilnic prin GPS
• Asigura integritatea coletelor transportate si raspunde de acestea
• Respecta regulile de utilizare a autovehiculului si legislatia auto in vigoare
• Program de lucru 8-9,5 h/zi de luni pana sambata
• Soferii vor conduce autovehicule gen: VW T6, Mercedes-Benz Vito

Cerinte:
• Cazier judiciar si rutier fara antecedente
• Experienta de condus minim 2 ani (nu doar vechime)
• Aptitudini de organizare si orientare
• Cautam persoane flexibile si dinamice
• Preferabil persoane cu varsta cuprinsa intre 25-45 de ani
• Cunostinte minime de limba germana sau engleza

Avantaje:
• Plata este de 10 €/ora brut + diurna 14 €/zi (pentru minim 8 ore lucrate pe zi)
• Angajare in Germania
• Asigurare medicala
• Echipament de lucru
• Bonus de performanta pana la 450 €/luna

*Prima zi de munca 6 octombrie.

*La cerere oferim si cazare si transport contracost

informatii la telefon 0758403861