Muncitor necalificat in agricultura-viticultura

Angajam muncitori necalificati in agricultura-viticultura, taietori vita de vie, ingrijitor vita de vie.

BENEFICII:

  • Salariul lunar pentru 169 de ore/luna + cos de masa este de 1500 euro net/luna;
  • Cazare si transport asigurat de catre angajator;
  • NU percepem comision de detasare;
  • Plecari saptamanale

CERINTE:

  • Minim 1 an experienta in domeniul viticol
  • Conditie fizica foarte buna
  • Avantaj limba franceza;
  • Avantaj Permis de conducere categoria B;
  • Cunostinte operare tractor cu/fara remorca;
  • Disponibilitate pentru plecare rapida

RESPONSABILITATI:

  • Taiere si curatare vita de vie conform regulilor de intretinere vita de vie
  • Identificarea bolilor specifice vitei si semnalarea acestora superiorului
  • Respectarea normelor si a programului de munca

Este foarte important sa puteti lucra in echipa dar si sa fiti autonom, adica sa fiti capabil sa va descurcati si singur, sa aveti o buna conditie fizica, sa fiti serios si responsabil.

Contact de L-V intre orele 09:00 – 18:00

0753.066.555 (Mihaela)
0753.066.444 (Elena)