Rigipsari Olanda pentru munca pe termen lung!

Candidatul ideal:

  • Are minim doi ani de experienta in placat cu rigips
  • Detine permis auto categoria B
  • Poate conversa in limba engleza
  • Este integru, motivat, serios si un bun coleg!

Ce iti oferim:

  • un salariu NET (“in mana”) de 500-520 euro / saptamana
  • contract de munca direct cu noi, firma olandeza
  • cazare la casa sau apartament, in camere de 2 persoane (cazarile sunt dotate complet, inclusiv cu masina de spalat si internet)

Asteptam cu interes reactia ta, daca iti doresti sa devii colegul nostru! Trimite un mesaj, un WhatsApp sau pur si simplu suna la numarul de telefon 0031 629 460 364 (de preferat este sa ne contactati pe WhatsApp). Va asteptam la noi!

Responsabilități:

Placat cu rigips in cadrul proiectelor civile si industriale pe care le desfasuram.