Angajam cofetar Anglia

Laborator cofetarie din Wolverhampton, Anglia angajeaza cofetar cu experienta in domeniu de minim 2 ani.

Condiții: Cazare inclusa Salariu motivant

Responsabilități: -cunostinte solide despre toate activitatile din sectia de cofetarie -experienta si cunoasterea materiilor prime pentru sectia de cofetarie -experienta in retete clasice de cofetarie – capacitatea de a executa produsele complet incepand cu etapa initiala de pregatite a blaturilor/cremelor si terminand cu montajul si decorul prajiturilor – Abilitatea de a lucra in ritm alert si de a finaliza comenzile in timpul dat

Telefon: 004 473 40221102