Montatori acoperisuri Belgia

Montatori acoperisuri (plate)

Loc de munca: Belgia, Torhout

Pentru carantina, achitam 200€.

Descrierea postului:

Execuție cuprinzătoare a acoperișurilor plate.
Membrana- cauciuc, membrană din PVC si pasla.
Finisarea acoperișului: margini, placări de perete, jgheaburi.
Amplasarea sistemelor de drenare a apei: drenuri, revărsări, conducte de scurgere, cornișe.
Oferim:

Salariu: 13 € net / oră.
Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
Cazare organizată și plătită de noi.
Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
Servicii complete înainte de plecare.
Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
Programul „Recomandați un loc de muncă” pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.

La ce ne așteptăm:

Min. 3 ani de experiență de muncă pe o pozitie similara.
Cunoștințe comunicative de engleză sau franceză.
Lipsa contraindicațiilor de lucrul la înălțime.

Telefon: 0725 836 232