Operatori Depozit in Anglia.

Anuntul este expirat - te rugam sa incerci alte anunturi

Operatori Depozit / Operatori Producție pentru 5 depozite din Marea Britanie cu începere imediată.
Acest job se va desfășura în diferite depozite, nu va fi necesară experiența anterioară, dar va reprezenta un avantaj.
Instruirea vă va fi pusă la dispoziție de către persoanele autorizate de la locul de muncă si platite de angajator.
Aveți oportunitatea de a vă dezvolta pe plan profesional, creșteri salariale.
Cerințe:
•  Limba Engleză la nivel conversațional;
•  Disponibilitatea de a munci în weekend si în schimburi de zi / noapte.
Se ofera:

•  Salariu competitiv (între £350 și £450 pe săptămână);
•  Plată săptămânală;
Cazare asigurata de angajator,contracost(£65/saptamana):
•  Începere imediată;
•  Contract de muncă legal în UK;
•  Asistență din partea consultanților companiei ;

Descrierea jobului
•  Preluarea comenzilor;
•  Împachetarea comenzilor;
•  Livrarea bunurilor și consumabilelor.
Daca sunteti interesat,
Asteptam CV-ul dvs (in engleza si cu foto atasata), pentru interviu,
sau sunati pentru alte detalii.
Oferta se primeste in 24 ore de la interviu.
Domeniul depozite .
Interviul cu angajatorul britanic,va fi in engleza si are loc in ziua urmatoare primirii cv-ului.
NU TRIMITETI CV DACA NIVELUL DE ENGLEZA NU ESTE CEL PUTIN CONVERSATIONAL .

Contact:
Mob: 0730.354.783.
e-mail: nico.vera@yahoo.com

Distribuie pe Facebook

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.