Personal curatenie Belgia (femei)

Descrierea postului:
Angajam personal de curatenie pentru spatii comerciale, birouri, cabinete de avocatura si farmacii in Belgia. Angajatele vor necesita carnet de conducere pentru a se putea deplasa in echipe de 2 persoane de la un obiectiv la celalalt.

Cerinte:
– Femei cu permis de conducere categoria B
– Cunostinte de limba engleza sau franceza la nivel conversational

Beneficii:
– Cazare gratuita si cheltuieli incluse
– Asigurarea a 3 zboruri pe an pentru concediu in tara
– Transport gratuit pana in Belgia
– Se ofera echipament, telefon de servici si masina

Salarizare si program: 1200 euro/ 160 ore lunar

Telefon: 0726830627