Urgent: Cautam instalatorii sanitari/termici pentru BELGIA Bruxelles

Firma Belgiana angajează instalatori sanitari Șantierele noastre se afla in Bruxelles – Belgia. Firma noastră executa instalați sanitare si termice noi in general șantiere intre 30-90 apartamente.

Beneficii: – Corectitudine, – Un loc de munca stabil si pe termen lung, – Materiale si echipamente moderne de lucru,

Descrierea jobului: – Capacitate de a citi planuri si de a lucra cu ele, – Execuție instalații sanitare / termice, – Evaluarea funcționarii diverselor instalații (sanitare, termice) – Spirit de echipa, Candidatul ideal: – Calificare de specialitate sau cursuri de pregătire profesionala (nu este obligatoriu), – Experiența in domeniu constituie un avantaj, – Îndemânarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice meseriei, – Motivația de a se perfecționa si de a lucra in echipa, – Preocupare pentru atingerea obiectivelor, – Constituie avantaje: cunoștințe de limba FRANCEZA, permis de conducere categoria B. Se oferă : -asigurare de sănătate și sociala belgiana, -abonament pentru transportul in comun, -salar 12€/ora Net , aproximativ 1900-2300 net/luna pentru început, -fise de salar si precont profesional (ajutor la impozit), -după primele două luni se negociază la adevărata valoare a meseriei stăpânite de dumneavoastră, -program de lucru 8 ore/zi , 5 zile/săptămâna, posibil si sâmbăta, -minim de experiența necesar! -seriozitate -nu este necesara cunoașterea limbii franceza,

Informații suplimentare : Luni-Vineri 9:00 – 16:00 Tel : 0032-483.005.102 Sorin C.V. E-mail: bluecomscrl A gmail.com