Cautam rigipsari pentru Franta!

Cautam rigipsari cu experienta si vorbitori de limba franceza (nivel mediu) pentru o misiune de lucru in Franta (zona Toulouse).
Inceputul muncii pe 26 Aprilie! Plecare imediata!
Responsabilitati:

  • montarea sinelor, a cadrelor sau a talpii metalice
  • taierea si asezarea placilor
  • montarea placilor de placolan (rigips dublu prevazut cu alveole)
  • imbinarea cu benzi
  • montarea de tavane false
    Beneficii:
  • contract de munca pe perioada nedeterminata
  • asigurare medicala
  • remuneratie neta intre 1800- 2300 euro/luna, in functie de numarul de ore lucrate si de experienta
  • cazarea si transportul local sunt asigurate gratuit

Reprezinta avantaj cunoasterea limbii franceze si detinerea permisului auto categoria B (sau folosirea masinii personale, dar nu este un criteriu obligatoriu).

Telefon: 0720 362 123

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.