Angajam Instalatori si Electricieni cu experienta pentu Olanda

Cerințe: Va rugam trimiteti cv pe adresa de email. Experiență de minim 5 ani in instalatii termice si sanitare, AC; Permis conducere categoria B; Cunoasterea limbii engleze ; Experiența în lucru cu presă de sertizat, autogen pentru cupru; Responsabilitate si seriozitate.

Constituie avantaj detinere certificat VCA si experienta in strainatate. Condiții: Program full-time; Cazare gratuita + mijloc de transport pana la local de munca Contract de muncă pe firma Olanda; Concedii conform legislației olandeze; Bonusuri în funcție de experiență și performanță; Salariu motivant.

Responsabilități: Executie instalatii sanitare / termice, Evaluarea functionarii diverselor instalatii (sanitare, termice) si a diverselor componente ale instalatiilor, Remediarea eventualelor defectiuni aparute la instalatii si la diversele componente ale acestora.

NU asiguram transportul INTERNATIONAL!

NU suntem agentie de recrutare, NU se percep TAXE SAU COMISIONE!!!

Telefon: 072 399 9814