Necalificați pentru abatoarele de porc și vită din Germania

Căutam personal calificat și necalificat pentru abator procesare a cărnii de porc și vită în Germania.

Beneficii : Contract german direct cu abatorul (fără intermediari firme germane ) ,salariu între 11.00 – 15.50 euro brut / ora în funcție de linia de producție și experiența, spor de noapte 25 % .

Cazare asigurată în camere de 1 – 2 persoane, 150 euro /luna / persoana se va reține din salariu .

Condiții: Muncă în abator de porcine și vită, la banda, în picioare ,8 – 9 ore ,implică munca de noapte .

Responsabilități: Dezosare pulpa / transare pulpa / fasonare pulpa . Avem plecări săptămînale din toată țara, pentru mai multe detalii sunatima pe nr de telefon 0742 501 068