Firma serioasă din Germania caută rigipsari și zugravi cu experiență

Firmā serioasă din Germania angajeaza urgent cu contract de munca rigipsari si zugravi CU EXPERIENTA. Dacă doriți sa fiți respectați și apreciați pentru munca voastră și doriți sa faceți parte dintr-o echipa cumsecade unde nu se fac discrimari de etnie sau clase sociale atunci trebuie sa lucrați pentru noi. Va vom trata cu respectul cuvenit și același lucru este așteptat și din partea Dumnneavoastra.

Desfășurarea de angajare este simpla: după o discuția prealabila la telefon și după acceptul de deplasare, va veți deplasa către Germania ( Autocar / Avion) iar costurile de deplasare le veți primi la destinație (este doar o măsură de siguranță luată de către firma noastră ca asigurare ca veniți )

Dupa o perioada de proba de 2-3 zile se va stabili perioada de contract și salariul în funcție de experiență dobândită…e simplu…

DOAR CU EXPERIENTA

Cerinte:

  • Experienta de minim 1 an in domeniu;
  • Permis de conducere categoria B constituie un avantaj.
  • Disponibilitatea de a lucra atat singur cat si in echipa;
  • Flexibilitate, deoarece programul de lucru se poate schimba;
  • Disponibilitate de plecare imediata sau in viitorul apropiat.

Responsabilitati:

  • Veti executa structura de aluminiu;
  • Veti placa;
  • Veti taia/ decupa placile de rigips;
  • Veti efectua pereti despartitori, tavane false, etc;
  • Veti citi fisele tehnice.
  • Veti tencui, plasa de Buzău, zugravi, etc…

Conditii:

  • conditii foarte bune de cazare suportate de catre angajator.
  • salariul 1500-1900 Euro Net/luna cu contract de munca german ( nu PFA- Gewerbe)
  • program de lucru full-time;
  • contract de munca pe o perioada determinata;
  • asigurare de sanatate;
  • va punem la dispozitie sculele electrice necesare la santier;
  • coordonator la santier;
  • contribuim la pensia dumneavoastra;
  • plati la intervale regulate la timp;

Pt mai multe detalii va rog sa ne contactati telefonic /Whats App la nr 0049-1737100421 doar intre orele 10:00-18:00.

Va multumim si va așteptăm cu drag în echipa noastră 🙂

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.