Necalificați pentru firme de curățenie și abatoare în Germania

1. Angajăm necalificați doar bărbați pentru curățenie în hale, case, birouri și afară, se plătește cu 8 euro pe oră net, cazarea este gratuită, se muncește 10 ore pe zi de luni pina sâmbătă, salariul se dă odată pe lună pe data de 1 ,până la salariu veți primi un avans de 50 – 100 de euro în fiecare săptămână, vi se face anmeldung și card bancar, plecarea o avem miercuri 21 iulie și sâmbătă 24 iulie in toată țara cu firma de autocare Atlassib și va fi plătită de către angajator cu retragere din primul salariu 150 de euro.

2. Căutam personal calificat și necalificat pentru abator procesare a cărnii de porc și vită în Germania. Beneficii : Contract german direct cu abatorul (fără intermediari firme germane ) ,salariu între 11.00 – 15.50 euro brut / ora în funcție de linia de producție și experiența, spor de noapte 25 % . Cazare asigurată în camere de 1 – 2 persoane, 200 euro /luna / persoana se va reține din salariu .

Condiții: Muncă în abator de porcine și vită, la banda, în picioare ,8 – 9 ore ,implică munca de noapte .

Responsabilități: Dezosare pulpa / transare pulpa / fasonare pulpa .

Avem plecări săptămînale din toată țara cu firma de autocare Atlassib se face în mod organizat și trebuie să achitați 150 de euro la urcare , pentru mai multe detalii sunatima pe nr de telefon din anunț 0742 501 068

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.