Montator mobila/Profile lemn sau metal Germania

Firma Florea Dienstleistung angajează barbati, femei sau cupluri ( sot – sotie) pentru functia de Montator mobila si Montator profile din lemn sau metal.

 Pentru postul de Montator mobila,un beneficiu este cunoastrerea limbii germane si obligatoriu carnet de conducere.Se lucreaza in parteneriat cu firma germana Möbel Rieger,care ofera școlarizarea in domeniul bucătăriilor.

Responsabilitati pentru postul de Montator mobila:

•      Încărcarea vehiculului

•      Asamblarea profesională a mobilierului la client

•      Returul la depozit a materialului de ambalare / eliminarea

•      Cu munca dvs. vă asigurați că clienții noștri sunt complet mulțumiți după asamblarea mobilierului și că sunt distribuite referințe pozitive

Cerinte pentru postul de Montator mobila:

• Aveți abilități manuale

• Aveți un mod de lucru fiabil și independent

• Aveți flexibilitatea și rezistența fizică necesare

• Vă place să lucrați în echipă și să faceți diferența împreună

• Aveți nevoie de un permis de conducere valabil clasa B sau C

Responsabilitati pentru postul de Montator profile:

·       Icarcare materialului din depozit in microbuz

·       Transportarea materialelor in lucrari

·       Montare pereti despartitori din lemn sau metal

Cerinte pentru postul Montator profile:

•      Limba germana la nivel de comunicare(A2-B1) constituie un avantaj

•      Permis de conducere categoria B obligatoriu

•      Conditie fizica buna, fara probleme de sanatate

Beneficiile D-voastra:

-contract de munca pe perioada nedeterminata

-salariul net intre 1800 si 2500 Euro in functie de experienta si cunoasterea limbii germane

-asigurarea cazarii

-concediu de odihna si toate drepturile conform legislatiei germane

-asiguram scolarizare

-informatii detaliate pot fi obtinute la numarul de telefon: 072 464 0104

Introducere

Noi, firma Florea Dienstleistung, activăm în montarea de mobilă si a peretilor din profile.

Suntem o companie de dimensiuni medii, administrată de familie, cu succes și în creștere dinamică.

Oferim:

• angajare cu normă întreagă cu remunerare bazată pe performanță

• o flotă modernă de vehicule și instrumente de înaltă calitate

• haine de lucru de înaltă calitate și gratuite

• educație și formare profesională periodică

• O slujbă interesantă și provocatoare în cadrul unei echipe angajate într-o atmosferă de lucru foarte plăcută

• șansa de a-ți contribui punctele forte și de a te dezvolta personal și profesional

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.