Angajam decorator floral pentru florărie

Angajăm decorator floral FULL-TIME cu sau fără experiență.

Căutăm colegi care să ni se alăture în crearea de buchete si aranjamente florale în cadrul florăriei noastre.

Dacă simțul estetic si atenția la detalii te caracterizează, te așteptăm cu drag să ne cunoaștem!

Responsabilitățile zilnice de îndeplinit sunt următoarele:

  • Realizarea buchetelor și aranjamentelor florale;
  • Consilierea clienților;
  • Vânzarea produselor din florărie;
  • Preluarea comenzilor plasate în florărie;
  • Recepția mărfii în ziua aprovizionării;
  • Întreținerea și organizarea spațiilor de lucru.

Candidat ideal:

  • Persoana serioasă cu simț artistic;
  • Persoană cu experiență în domeniu și doritoare de a învăța lucruri noi.

Ce oferim:

  • Salariu atractiv;
  • Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere în domeniu;
  • Atmosfera plăcută și dinamică de muncă;
  • Ore suplimentare plătite;
  • Prime de sărbători

Telefon 0756459030

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.