Bucatareasa job

Restaurantu River din Barking angajeaza bucatareasa pasionata de bucatarie, serioasa cu atitudine pozitiva si fara vicii (alcool)

Experienta in pregatirea de preparate pentru evenimente private dar si a la carte este obligatorie.

Responsabilitati:

Pregatirea meniului zilnic;

Pregatirea de gustari calde si reci in conformitate cu meniul stabilit;

Se asigura ca produsele corespund din punct de vedere cantitativ si calitativ inainte de utilizare

Mentinerea conditiilor igienice impuse.

Preferam candidatele sa fie din Estul Londrei, oferim si posibilitate de cazare.

Informatii: 07553133043

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.