Muncitori Ferma Agricola Elvetia

Ferma Agricola din Elvetia angajeaza URGENT muncitori in AGRICULTURA.

Principalele responsabilitati:

– plantarea legumelor trebuie facut corect si dupa instructiunile precise primite de la supervizori;

– este un job solicitant fizic si care se presteaza pe orice vreme atmosferica;

– candidatii trebuie sa fie intr-o forma fizica buna, sa fie clinic sanatosi si sa aiba o buna atitudine in respectarea cerintelor muncii.

– se vor respecta orice alte sarcini cerute de catre angajator;

Se ofera:

– contract legal de munca pe 1 an cu posibilitate de prelungire;

– salariu atractiv: (se lucreaza aporoximativ 170 ore/luna)

– cazarea GRATUITA; –

masa GRATUITA (ferma ofera gratuit legumele).

Cerinte

Se cauta:

– varsta intre 18-58 ani;

– nu sere limba straina

– se cere o persoana din cinci sa vorbeasca engleza la nivel minim incepator;

– nu se cere experienta

– se cere seriozitate.

Informatii de L-S intre orele 9-19 la nr. de tel. 0744517946.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.